top of page

Wilk PR - Kreatywna Agencja Marketingowa, to firma, która powstała z pasji do dobrych, wartościowych realizacji. Wszystkie projekty, których się podejmujemy realizujemy na 200%.  

Kilka słów od Ilony: 
Przez ponad 10 lat współpracy ze znanymi brandami, nabyłam duże doświadczenie w różnych obszarach biznesowych: sprzedaż, zarządzanie, marketing, media, organizacja eventów, digital. Moim głównym celem jest tworzenie jakościowo dobrych projektów i obserwować sukces moich klientów pomagając im we wzroście wyników na szeroką skalę. Wykorzystują do tego innowacyjne rozwiązania, które sama planuje, tworzę i koordynuję ich realizację. To mnie wyróżnia spośród innych agencji Public Relations.

We współpracy szklanka jest dla mnie zawsze do połowy pełna. Nie istnieją dla mnie rzeczy niemożliwe, zgodnie z hasłem "Sky is no limit!" Jeśli potrzeba, nauczę się nawet chińskiego.

 

Jestem praktykiem. Początkowo zaczynałam w branży fitness przechodząc wszystkie stanowiska związane
z zarządzaniem - od aktywnej sprzedaży karnetów po Business Development Director oraz Dyrektora Operacyjnego.

Mój dalszy rozwój zawodowy związany był z pracą dla popularnej agencji eventowej, w której uczestniczyłam przy współtworzeniu dużych realizacji. Zarządzałam tworzeniem 2 edycji prestiżowego Kongresu FEM Fitness Experience Management, Debatą CEO podczas Fiwe Fitness Trade Show, 
która zgromadziła 17 ekspertów branżowych i została bardzo dobrze oceniona w środowisku branżowym.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

W miedzy czasie wydałam 200 stronicowy prestiżowy magazyn Premium Business Magazine (odznaczony wyróżnieniem produkt roku 2019), a także byłam Redaktor Naczelną najpopularniejszego w Polsce portalu b2b - www.branzafitness.com

 

Z ramienia Grupa IC stworzyłam agencję mediową - IC Media, jako Project Director tworząc portale www.franczyzainfo.pl, www.kidsb2b.pl, www.zawodtrener.pl a także podwaliny pod www.rehabiznes.pl - zarządzając zespołem, komunikacją, procesami, tworząc oferty a także kampanie promujące poszczególne produkty pojawiająco się w ramach działań online. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Aktywnie uczestniczyłam w nawiązywaniu współprac, opracowaniu strategii marketingowych oraz reklamowych klientów portali,. W moim portfolio znajduje się wiele dużych realizacji dla znanych marek  ( w tym komunikacja dla PZU, Coca-Cola, Cash Director, Naked) . Mam na swoim koncie łącznie ponad 1000 przeprowadzonych debat online, wywiadów, relacji, strategi działań w social mediach.
 

Przez cały etap zbierania doświadczeń i pracy na różnych stanowiskach, a także współpracy z dużymi brandami zaobserwowałam jak ważne jest budowanie relacji i właściwa komunikacja. Rozpoznawalność marki, pojawianie się wzmianek na temat firmy w wyselekcjonowanych kanałach mediowych, innowacyjne drogi przekazu, działania CSR, E-brandingowe, wybór odpowiednich wydarzeń targowych, pozycjonowanie się w roli eksperta, w bardzo dużym stopniu rzutują na sprzedaż produktów i usług firmy. Tu nie można sobie pozwolić na przypadek. Dlatego właśnie liderzy na rynku oddają działania PR agencjom, widząc w nich wielką szansę dla rozwoju. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 Moje Zawodowe ID
W jaki sposób działam?
Image by Scott Graham

                   MISJA

Moją misją jest stać się największą agencją świadczącą komplementarne usługi dla biznesów różnych branż. Pragnę pomagać firmom w rozwoju poprzez 3 kluczowe elementy działań 

-MEDIA,
-MARKETING, 
-MANAGEMENT

Image by You X Ventures

                 WIZJA

W pracy są dla mnie ważne relacje i dobra atmosfera, dlatego współpracuję z osobami, z którymi mam zawodowe flow. Chcę realizować jakościowo dobre projekty, dla dużych marek i robić je na 200%, bo sukces moich klientów przekłada się na moją markę osobistą, którą tworzę od lat

business Handshake

           WARTOŚCI

W biznesie stawiam na szczerość, zaufanie, komunikację, jasny feedback oraz wspólną realizacje celów. Szczególnie lubię projekty, które niosą wartość dla świata i drugiego człowieka. W pracy jest dla mnie istotny system rekomendacji, dlatego do każdej współpracy podchodzę uczciwie i rzetelnie.

pobrane (3).png

CEO Ilona Wilk Business

Ilona Wilk

bottom of page