top of page

Co oferujemy?

 

 

 

 

 

Agencja WilkPR to Kreatywna Agencja Marketingowa, która łączy 3 elementy składające się na sukces we współczesnym biznesie - Media, Marketing, Management. 

 

 

MEDIA

Tworzenie video contentu, współpraca z ekspertami, ambasadorami marek, a także strategiczna komunikacja
i relacje z mediami stanowią podstawę budowania wizerunku Twojej marki. Pomogę Ci w skutecznym wykorzystaniu tych kanałów. Oszczędzisz czas, pieniądze, zwiększysz zyski. Każda firma, która myśli o profesjonalnym rozwoju podkreśla znaczenie public relations. W które media zainwestować budżet marketingowy? Jakie działania podjąć by zaistnieć? Czym się wyróżnić? Nie bój się innowacyjnych rozwiązań. Bądź zawsze o krok przed innymi.

MARKETING

We współczesnym biznesie marketing w 80% przejął funkcję sprzedaży. Odpowiednio ustalona strategia działań, właściwa komunikacja na odpowiednich kanałach, research konkurencji, strona która w intuicyjny sposób sprzedaje, czy dokładna analiza wskaźników. To wszystko jest bardzo istotnie przy ustalaniu strategii rozwoju projektów. Uniknij przepalania budżetu, uczenia się metodą prób i błędów - powierz działania mi, a szybko zaobserwujesz zwrot z inwestycji.

MANAGEMENT

Gwarantuję skuteczne zarządzanie komunikacją i działaniami PR. Wszystko po to, żeby pomóc Państwu oszczędzić czas, wyrobić rozpoznawalność marki, pomóc w znalezieniu się wśród liderów na rynku w swojej branży, a także przenieść swój biznes na wyższy level. Odpowiednie zarządzanie procesami, właściwie ustalona strategia oraz trzymanie się wyznaczonych deadline.

OFERTA WSPÓŁPRACY

Festiwal Crowd

Public Relations - kontakt z mediami

Public Relations specjalizuje się w strategicznej komunikacji i relacjach z mediami. Docieram do właściwych mediów, kontaktuję się z właściwymi dziennikarzami i przekazuję im właściwe informacje w odpowiednim czasie. Pomagam wyselekcjonować odpowiednie media, negocjuję stawki świadczeń, prowadzę monitoring mediów oraz efektów kampanii.

Znajomość rynku mediów, poszczególnych redakcji i dziennikarzy pomaga mi lepiej zrozumieć ich potrzeby i pogodzić je z oczekiwaniami moich Klientów. 


Mam doświadczenie mediowe, sama byłam dziennikarzem i tworzyłam dom mediowy. Wiem jakich treści potrzebują dane serwisy, a także w jaki sposób konstruować treści, żeby były klikalne.

Przygotowuję i prowadzę kampanie medialne w mediach tradycyjnych i społecznościowych. Każdą decyzję poprzedza analiza czytelników, słuchaczy lub widzów, profilu edytorskiego, treści reklam i rynku.

Na potrzeby moich klientów tworzę innowacyjne treści w postaci debat, wywiadów live, webinarów, które pomogą wyróżnić się na tle konkurencji i łatwiej budują zaangażowanie. To właśnie wyróżnia mnie spośród innych agencji - sama tworzę wizje, kreację, które koordynuje, dostarczając jakość premium 

linia zarysu miasta na tle nieba

Kreowanie wizerunku firmy

Kreowanie wizerunku firmy, kreowanie wizerunku marki, produktu, instytucji lub osoby – tzw. personal branding – to proces długofalowy, w którym nie ma miejsca na nieprzemyślane decyzje. Każda marka, która chce skutecznie dotrzeć do swoich odbiorców, musi zainteresować się personal brandingiem. Na rynku mamy coraz więcej firm, pośród których należy się przebić. Moje doświadczenie w pracy mediowej w różnych branżach, pomoże Ci to osiągnąć. Wszystkie działania public relations przełożą się długofalowo na zwiększenie wyników sprzedażowych.

Cafe Interior

Employer Branding

This is a great place to add a tagline.

We współczesnych czasach ogromne znaczenie ma employer branding. Świadome budowanie wizerunku pracodawcy to coś, o czym firmy wciąż często zapominają.

Prowadzone przeze mnie działania employer brandingowe sprawią, że w oczach kandydatów i pracowników Twoja firma będzie jedynym i niepowtarzalnym miejscem do rozwijania pasji i kompetencji. Wieloletnie doświadczenie i interdyscyplinarne umiejętności sprawiają, że świetnie odnajduję się na polu zarówno wspierania organizacji w tworzeniu strategii employer brandingowej i marketingu rekrutacyjnym, jak i edukacji pracodawców.

Zdaję sobie sprawę, że wspólnym mianownikiem wszelkich wizerunkowych działań są social media – zatem z sukcesami działam również w tym obszarze.

 

Student w bibliotece

Content Marketing

Pomogę Ci stworzyć angażujące treści promujące biznes! Niech będą jak magnes, który przyciąga nowych klientów, angażują ich i zachęcą do działania. Wspólnie zdefiniujemy kto jest Twoim “idealnym klientem”, określimy tematy które go interesują, język jakim z nim rozmawiać oraz czas w którym warto do niego dotrzeć.

Pomogę wzmocnić wizerunek i autorytet Twojej marki. Sprawię, że Google doceni Twoje treści i wywinduje Twoją pozycje w rankingu. Wygraj walkę o uwagę klienta! Doskonale znam się na tworzeniu angażujących treści dopasowanych do algorytmów różnych kanałów social mediów w oparciu o zasady SEO.

dmuchanie Confetti

Social Media Marketing

Pomogę Ci, żeby Twoja marka stała się widoczna w internecie. Opowiadanie historii angażujących społeczność i pobudzanie emocji dzięki mediom społecznościowym to działania o wielkim marketingowym potencjale. Współczesny konsument dokładnie sprawdza produkt i opinie o nim w internecie. 

Stale śledzę algorytmy na różnych kanałach socjal mediów, dostosowując działania w taki sposób aby maksymalnie wyciągnąć z nich potencjał.  Stosuję język komunikacji dostosowany do różnych grup wiekowych odbiorców.

gotycki makijaż

Influencer Marketing

Pomagam firmom w pozyskiwaniu ambasadorów do współpracy oraz właściwym zarządzaniu ich potencjałem. W ostatnim czasie coraz bardziej docenia się współpracę z mikroinfluencerami, którzy niosą wartość.

Właściwi ambasadorzy, tożsami z wartościami Twojej marki, wykorzystujący angażujący kontent w istotny sposób przekładają się na wzrost zysku oraz rozpoznawalność. Zauważ, że tak robią najlepsi. Nie wiesz w jaki sposób wykorzystać ich potencjał? Jak wyselekcjonować wartościowych kandydatów oraz uniknąć instagwiazd ze sztucznymi zasięgami? Zostaw to mi.

spotkanie biznesowe

Digital Marketing

Proponowane przeze mnie rozwiązania budują świadome zaangażowanie w świat Twojej marki i ostatecznie przekładają się na trwałe wzrosty KPI. Dobieram platformy, doradzam narzędzia, tworzę strategie, której realizację koordynuję. Oceniam skuteczność promocji na różnych kanałach za pomocą uzyskanych danych i rekomenduję w co warto zainwestować. Posługuję się innowacyjnymi rozwiązaniami - organizuję webinary, debaty eksperckie, wywiady live, prezentacje produktowe - elastyczne rozwiązania cyfrowe, które pomogą Ci się wyróżnić i dotrzeć do potencjalnego klienta.

Twoje zdrowie

Organizacja eventów wewnętrznych w ramach działań PR/ konferencji prasowych

Zastanawiasz się na jakim wydarzeniu, targach pojawić się w ramach promocji marki?Potrzebujesz pomocy w aranżacji stoiska, zorganizowaniu atrakcji na miejscu? Chcesz zorganizować event podczas otwarcia, konferencję prasową, imprezę integracyjną, bądź szkolenie dla pracowników? Powierz to mi.

Dane na panelu dotykowego

Tworzenie i zarządzanie portalami internetowymi

Marzysz o stworzeniu własnego portalu internetowego? Pomogę Ci w tym, począwszy od wizji, specyfikacji technicznych, strategii komunikacyjnej, stworzenia, implementacji oraz nadzorowania pierwszego okresu startowego. Dzięki mi stworzysz platformę do promocji Twojej marki ale także do czerpania zysku pasywnego. Oferuję również konsulting i audyty istniejących serwisów. 

spadek Essentials

Tworzenie procedur i wewnętrznej komunikacji

Rozwój każdej firmy wiąże się z koniecznością optymalizowania procesów. Tworzenie procedur jest elementem ułatwiającym komunikację oraz zarządzanie zespołem i firmą. Największe problemy związane z intensywnym rozwojem to zakłócenie komunikacji wewnętrznej. Pomogę Ci przejść sprawnie przez ten proces żeby uniknąć podstawowych błędów i przenieść rozwój firmy na wyższy poziom.

Zapytaj o ofertę

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page